Skip to content Skip to footer

Kontaktai

Vadovė:

Vilma Abrutytė

Telefonas:

+370 687 44 242

El. paštas:

Istorija

Grigiškių kultūros centro vyresniųjų tautinių šokių grupės „Grija“ ištakos siekia 1998- uosius, kai šokantys vaikai tuometinės vadovės kvietimu šokti atsivedė savo tėvus. Tėveliams taip patiko, kad tebešoka dar šiandien, nors vaikai jau seniai užaugo… Kolektyvas keitė pavadinimus, vadovus, tačiau jo branduolys išliko.

2003 metais kolektyvas buvo pripažintas geriausiu Lietuvos mėgėjų meno kolektyvu ir pelnė „Aukso paukštės“ nominaciją. 2010 metais prasidėjo naujas kūrybos etapas: „Grija“ aktyviai koncertuoja Lietuvoje – Dainų šventėse, Vilniaus miesto bei respublikos renginiuose. Respublikiniame vyresniųjų tautinių šokių konkurse „Iš aplinkui 2012“ kolektyvas tapo II vietos laimėtoju, o 2021 m. respublikiniame suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkurse „Pora už poros“ – laimėjo laureato vardą.

„Grija“ garsina Vilniaus miestą, ir Lietuvą užsienyje, dalyvaudamas tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose. Vyresniųjų tautinių šokių grupė „Grija” ir vadovė Vilma Abrutytė džiaugiasi galėdami pristatyti lietuvišką liaudies šokį Lietuvos ir kitų šalių žiūrovams.

Kontaktai

Vadovė:

Vilma Abrutytė

Telefonas:

+370 687 44 242

El. paštas: