Skip to content Skip to footer
ISTORIJA

Grigiškių kultūros centras

Grigiškių kultūros centras
Grigiškių kultūros centro pastatas
apie 1970-1980 metus.

Istorija:

Grigiškių kultūros centrą, tuometinius Grigiškių kultūros namus, 1957-1960 metais, vakarais po darbo statė tuometinio Grigiškių popieriaus fabriko darbininkai. Statyti pastatą dykai darbininkai sutiko ir dėl to, kad kultūros namų statytojai anksčiau už kitus gaudavo butus, turėjo ir kitų privilegijų.

Pastatas – stačiakampio plano su pusapvalia „apsida“ buvusiu balkonu. Pagrindinį įėjimą puošia šešių piliastrų portikas su masyviu antablementu. Nuo pat pastatymo planinė pastato struktūra beveik nepasikeitė iki dabar architektūra yra išlaikiusi visus to meto architektūrai būdingus bruožus.

Pirmame aukšte yra erdvus vestibiulis su kolonomis, didžioji salė talpinanti per 300 žiūrovų, kitos patalpos, antrame – šokių salė, užsiėmimų ir sandėliavimo patalpos.

Kultūra šiandien:

Grigiškių kultūros centre nuo seno vyksta pagrindiniai renginiai: valstybinių švenčių ir atmintinų datų minėjimai, koncertai, festivaliai, teminiai vakarai, vakaronės, susitikimai, parodos, mėgėjų meno kolektyvų repeticijos ir kt. Grigiškių kultūros centre yra 15 kolektyvų, kurių sudėtis nuo mažiausių priešmokyklinukų iki senjorų.

Šiuo metu Vilniaus miesto Grigiškių seniūnijos teritorijoje kuriai priklauso Grigiškių kultūros centras gyvena apie 11000 gyventojų. Tai ryškus kultūriniu požiūriu vietinės bendruomenės centras turintis didžiausią salę apylinkėse. Virš 70 metų savo kūrybinėje veikloje skaičiuojantis kultūros centras glaudžiai bendradarbiauja su miesto švietimo įstaigomis, bendruomenėmis, seniūnija, rengia bendrus renginius, įgyvendina įvairaus pobūdžio iniciatyvas.

Ugnies šou
What we offer

Manufacturing takes craft to the next level

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.