Skip to content Skip to footer

Kontaktai

Vadovė:

Rita Kryževičienė

Telefonas:

+370 671 45 109

Istorija

Grigiškių kultūros centro vokalinis merginų ansamblis susikūrė 2019 metais.
Jame dainuoja apie dešimt merginų, daugiausia – Grigiškių gimnazijų vyresniųjų klasių moksleivės. Mūsų jaunatviško ansamblio susibūrimo tikslas – ugdyti jaunimo norą dainuoti, taip pat skatinti aktyviai dalyvauti visuomenės veikloje, nes dainavimas – tai vienas iš pagrindinių kultūrinių reiškinių, leidžiantis patirti stiprų bendrumo džiaugsmą.
Didžiąją repertuaro dalį sudaro lietuvių kompozitorių kūriniai: lietuvių liaudies aranžuotės originalios dainos, taip pat populiarios – estradinės dainos, žymių Lietuvos poetų tekstais. Tokio repertuaro pasirinkimu, merginų vokalinis ansamblis siekia pabrėžti lietuviškumo svarbą, klausytojui suteikdamas galimybę susipažinti su lietuviškosios muzikos kultūra.
Nors merginų vokalinis ansamblis susikūrė visai neseniai, tačiau jo veikla Grigiškių miesto bendruomenėje išties yra aktyvi. Esame dalyvavę mėgėjų meno festivalyje „Šalia kelio vieškelėlio“, Grigiškių bendruomenės projekte „Aš-Tu-Mes per amžius Grigiškėse“, naujosios Grigiškių bažnyčios įšventinimo ceremonijoje,  Lietuvos padėkos akcijoje „Ačiū, Lietuva!“. Taip pat  dalyvaujame ir kituose Grigiškių bendruomenės organizuojamuose projektuose: naujų knygų pristatymuose ir dailės parodų atidarymo renginiuose, Lietuvos valstybės atkūrimo šventiniuose koncertuose.
Vokalinio merginų ansamblio nuolatinis palydovas ir akompaniatorius yra GKC jaunimo instrumentinis ansamblis, vadovaujamas Giedrutės Šochienės. 
Nuo 2023 metų bendradarbiaujame ir dalyvaujame kartu su VDU studentais, muzikiniame edukaciniame tęstiniame  projekte „Muzikiniai tiltai“ (VDU didžioji salė).
Šiais metais ruošiamės ir tikimės sudalyvauti 2024 m. Dainų šventės Dainų dienoje „Kad giria žaliuotų“.

Kontaktai

Vadovė:

Rita Kryževičienė

Telefonas:

+370 671 45 109

Grigiškių kultūros centro merginų vokalinis ansamblis „Sol“
Grigiškių kultūros centro merginų vokalinis ansamblis „Sol“