Skip to content Skip to footer

Kontaktai

Vadovė:

Božena Račinska

Telefonas:

+370 670 34 659

El. paštas:

Istorija

Lenkų vokalinis ansamblis ,,Grzegorzanie“ – tai skirtingų profesijų žmonės, kuriems trečius metus vadovauja ilgametė muzikos mokytoja Božena Račinska. Ansamblis „Grzegorzanie” susibūrė 1990 metais. Per tuos metus dalyvių skaičius keitėsi nuo 30 iki 15. Ansamblio vadovė Božena Račinska stengiasi pritraukti įdomių ir kūrybingų žmonių, mylinčių dainą. Kolektyvo repeticijos vyksta du kartus per savaitę Grigiškių gimnazijoje arba Grigiškių kultūros centre.

Ansamblis daug dėmesio skiria lenkų ir lietuvių regioninei kultūrai skleisti, palaiko ir puoselėja lenkų tautos tradicijas ir lenkų kalbą. Kolektyvo repertuare yra patriotinės, liaudies, stilizuotos ir kitų tautų dainos. Ansamblis aktyviai dalyvauja visuose Grigiškių organizuojamuose renginiuose, atlikdami savo menines programas. Kolektyvas koncertuoja Lietuvos ir Lenkijos miestuose. Ansamblis ne kartą dalyvavo respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose Lietuvoje ir Lenkijoje.

Virš 30 metų ansamblis palaiko kultūrinius ryšius su Lenkijos miestu Tomaszów Lubelski. Meno kolektyvas ,,Tomaszowiacy” iš Tomaszów Lubelski ne kartą lankėsi Grigiškėse, koncertavo Grigiškių bei Vilniaus miestų visuomenei.

Kontaktai

Vadovė:

Božena Račinska

Telefonas:

+370 670 34 659

El. paštas: